Hair Defining Gel with Aloe & Frangipani

Hair Defining Gel with Aloe & Frangipani

MaterNatura ka zhvilluar një xhel me flokë që bazohet në lëngun e aloe vera, i cili është i njohur për shumëfishim të saj kur është fjala për kozmetikë dhe përmbajtjen e saj të lartë në përbërës aktivë, si mineralet, vitaminat dhe lëndët ushqyese. Xhel është një eliksir me të vërtetë qetësues që kujdeset për kokën dhe flokët!


Cilësi ka vetëm konsistencën e përsosur, jo ngjitëse duke e bërë atë ideal për të gjitha llojet e flokëve. Produkti përmban 90% aloe vera xhel të pasuruar me aromatik ekstrakt tropikal frangipani, si dhe ekstrakte me burim nga mallow dhe marshmallow. Kështu, xhel ka cilësi qetësuese dhe zbutëse.

hidraton fibren kapilare 

stimulon rrënjët e flokëve

shton shndricimin

thekson kacurrelat ose ondet  natyrale 


APLIKIMI


Aplikoni në flokë të lagur para tharjes.

Anti-frizz: Aplikoni në fund të thatë të flokëve.

Përcaktimi i kacurrelave  Zbatoni xhel pas shamponimit dhe kondicionimit dhe punoni në flokë para styling. E përkryer në kombinim me curls styling krem ​​me lule portokalli. 

* Disa sugjerime për zgjedhjen e vajrave esenciale më të përshtatshme:


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
  • Product Code: MTN-01
  • Availability: In Stock
  • 11.90€
  • Ex Tax: 11.90€

Unlimited Custom Blocks

Create unlimited custom product page blocks with any HTML content such as text, images, videos, etc. Place these blocks in 4 different positions around the product info.