ACID HIALURONIK

ACID HIALURONIK

ACID HIALURONIK I paster 100% Italian 

Te mirat e tij jane :

Efekt kundër rrudhave

  fytyre me te re dhe me te fresket

  tolerohet mirë nga lëkura

  rrit elasticitetin e lëkurës

  shumë e përqendruar 

  nxit prodhimin e kolagjenit

  siguron lagështi të mjaftueshme

  përmirëson fytyrën

  lëkurë më të butë

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
  • Product Code: Dasy1
  • Availability: In Stock
  • 39.90€
  • Ex Tax: 39.90€

Unlimited Custom Blocks

Create unlimited custom product page blocks with any HTML content such as text, images, videos, etc. Place these blocks in 4 different positions around the product info.