ERI HELIX

ERI HELIX

EriHelix

Ky krem ​​i jep lëkurës një pamje më të butë, më të hidratuar dhe të rinuar, falë përbërësve të saj prestigjozë të cilat përfshijnë: kolagjen, proteina, elastine dhe vitamina  që pasurojnë dhe e ushqejnë lëkurën në thellësi. 


Jarga e kërmillit 100% biologjike, hidraton dhe tonifikon në mënyrë efektive lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës, stimulon rigjenerimin e qelizave dhe ndikon në zvogëlimin e rrudhave, strijave dhe njollave të lëkurës.

I jep tonin lekures dhe lufton rrudhat e para me nje efekt lifting natyral, luan rol veprues ne rinimin e lekures se fytyres, perreth syve dhe buzeve, zbut rrudhat e mimikes, por mbi te gjihta redukton dukshem shenjat e akneve, te lise se dhenve (lia e ujit), plaget, skuqjen dhe djegien nga dielli


Përdorimi:

Aplikohet 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, pasi ta keni larë fytyrën. 

Eri Helix nuk përmban përbërës shtazorë

As silikoni, benzina dhe paraben.

Nuk testohet te kafshët!

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
  • Product Code: ERI H
  • Availability: In Stock
  • 40.00€
  • Ex Tax: 40.00€

Unlimited Custom Blocks

Create unlimited custom product page blocks with any HTML content such as text, images, videos, etc. Place these blocks in 4 different positions around the product info.

Tags: ERI HELIX, KERMILL, KREM, HIDRATUES.RIGJENERUES