Serum Gyada Numer 7 Fytyre Me Pore

New Serum Gyada Numer 7 Fytyre Me Pore

Serumi i fytyrës në emulsion me përqendrim të lartë të substancave funksionale dhe ekstrakte bimore të dobishme për të zvogëluar dukshmërinë e poreve të zmadhuara në fytyrë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


Përmban një kompleks novator të përbërësve me një veprim rregullues, pastrues dhe pastrues të sebumit të përbërë nga Serenoa dhe Juniper i cili, në sinergji me ekstraktin e glicerinës të Lemon, Licorice dhe Rosemary, ndihmon në normalizimin e prodhimit të sebumit duke zvogëluar poret e zmadhuara dhe eliminimin e papastërtive. E pasuruar me Lëng Organik Aloe Vera dhe Vitaminë E, lë lëkurën të butë dhe të hidratuar.


Këshilla për përdorimin:


Aplikoni në fytyrë të pastër dhe të thatë dhe masazhoni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
  • Product Code: Gyada-Siero7
  • Availability: In Stock
  • 18.90€
  • Ex Tax: 18.90€

Unlimited Custom Blocks

Create unlimited custom product page blocks with any HTML content such as text, images, videos, etc. Place these blocks in 4 different positions around the product info.

Tags: Serum Gyada Numer 7 Fytyre Me Pore